MINI CLUB | IC HOTELS SANTAI FAMILY RESORT

IC HOTELS Santai Family Resort – MINI CLUB – Petit Club – Groovy Kids Club – Cool Kids Club - Prime Kids Club & ICool Teenage Lounge

Çocuğunuz tatilinizde harika zaman geçirirken kendinize ayıracak biraz huzur, biraz boş vakit ister misiniz? Genç misafirlerimiz için yakın zamanda tamamen yenilenmiş olan Mini Kulübüne hoş geldiniz. 0 – 16 yaş arası çocuklar için 4 farklı yaş grubuna ayrılarak dizayn edilmiştir . Farklı üniteleri , harika Aqua Park, Aqua Tower ve Spray Action Havuzları , Sinema ve Playstation odaları, çocuklar için gündüz ve akşam gösterileri için Mini Amfi Tiyatrosu, Mini Disko, farklı temalı partiler, çeşitli spor, oyunlar ve el sanatları, aktiviteleri ile bölgedeki en büyük ve en güvenli mini kulüptür.
Çocuklarınızı, endişelenmeden, profesyonel Mini Club ekibimizin onlarla ilgileneceği Mini Kulübümüze bırakabilirsiniz. Genç misafirlerimiz günlerini eğitici ve eğlenceli aktivitelerle geçirirken sizler de tatilinizin tadını çıkartabilirsiniz. Şüphesiz burada çocuklarınız unutulmaz ve muhteşem bir tecrübe yaşayacaklar ve bu tecrübelerini sizinle ve eve döndüklerinde arkadaşları ile paylaşacaklar.

Petit Club Bebek Kulübümüz 0-3 yaş arası bebekler için özel olarak dizayn edilmiştir. Bebek oyun odamız çok sayıda bebek oyuncağı ve özel bebek mobilyası sunar. Bebek maması hazırlamak için mutfak gereçleri bulunan küçük mutfağımızı kullanabilirsiniz. Tatlı uyku odamız ise emziren anneler için oldukça rahat bir alan sunar ve ayrıca gün boyunca kestirmek isteyen bebekler için de mükemmel bir yerdir. Ebeveynlerin bebek kulübü etkinlikleri sırasında bebekleriyle kalmaları gerekmektedir. Ücretli olarak bebek bakıcılığı hizmeti verebiliyoruz.

Groovy Kids Club & Cool Kids Club Groovy Kids Club ve Cool Kids Club 4-7 yaş ve 8-11 yaş arası çocuklara hizmet vermektedir. İçerisinde bekleme alanı ile birlikte resepsiyonu , çocuk aktiviteleri için mutfağı , top havuzu alanı , yüz boyama alanı , LEGO alanı , aktivite ve el sanatları alanı, sinema odası, Playstation4 odası. Eğitimli personelimiz tarafından çok çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir ; sanat projeleri , plaj aktiviteleri , havuz oyunları , el sanatları , spor ve çeşitli oyunlar .

Prime Kids Club & ICool Teenage Lounge 12- 16 yaş arası misafirlerimiz için özel olarak dizayn edilmiş harika bir yerdir. Playstation4 odası, langırt , bilgisayar , chill-out alanı , disco bar alanı ve çeşitli masa oyunlarının yer aldığı oyun odası yer almaktadır

ICool Teenage Lounge personelimiz genç misafirlerimizin farklı ülkelerden yeni arkadaşlar edinmeleri ve IC Hotels Santai Family Resort de unutulmaz bir tatil geçirmeleri için her türlü spor, oyun aktiviteleri , temalı partiler ve etkinlikler düzenlemektedirler.

Genel Hizmetler :

Çalışma Saatleri : 10:00 – 17:30 
                          20:45 – 23:00
Elektronik kilit sistemli tek giriş – çıkış ve Güvenlik Kamera hizmeti
Kids Bar (Soft İçecekler)
Klimalı odalar
3 Sinema Salonu (Türkçe , İngilizce , Almanca ,Rusça film seçenekleri ile)
Bebek Havuzu , Aqua Tower & Spray Action Park
Ahşap oyun alanları
Çeşitli masa oyunları
Yaratıcı Mutfak – Çocuk şef workshoplar ( Pizza ve kurabiye )
Farklı Workshoplar , Oyun ve spor aktiviteleri
Her güne özel Gece ve Gündüz Mini Amfi Tiyatro şov programları
Mini Disko
Playstation 4 odası (toplam 10 oyuncu)
Bilgisayar
Tuvaletler – kız / erkek / engelli
Top Havuzu / Oyuncak Odası / LEGO alanı
Yüz Boyama / Her gün

 

IC HOTELS RESIDENCE

GÖRÜNTÜLE
IC HOTELS RESIDENCE

IC HOTELS RESIDENCE

GÖRÜNTÜLE REZERVASYON YAP

IC HOTELS GREEN PALACE

GÖRÜNTÜLE
IC HOTELS GREEN PALACE

IC HOTELS GREEN PALACE

GÖRÜNTÜLE REZERVASYON YAP

IC HOTELS SANTAI FAMILY RESORT

GÖRÜNTÜLE
IC HOTELS SANTAI FAMILY RESORT
You are Seeing This Hotel

IC HOTELS SANTAI FAMILY RESORT

GÖRÜNTÜLE REZERVASYON YAP

IC HOTELS AIRPORT

GÖRÜNTÜLE
IC HOTELS AIRPORT

IC HOTELS AIRPORT

GÖRÜNTÜLE REZERVASYON YAP