MİNİ CLUB

YEREL SAAT

YEREL SAAT
Yerel Sıcaklık
22°
29°
Cuma
31°
Ctesi
32°
Paz
31°
Ptesi
31°
Sal
Weather from OpenWeatherMap

 

Bir yandan tatilde bir parça huzur ve kendinize vakit ayırmak diğer yandan da çocuklarınızın harika zaman geçirmesini mi istiyorsunuz? Nico Kids Club, . 0-12 yaş arası çocuklarınızın yaş gruplarına göre ayrıldığı, uyuma odalarından, muhteşem Su parkına, film gösterilerinden toplu oyunlara kadar, bölgedeki en geniş ve en güvenli mini club. Profesyonel ekibimiz gün boyu çocuklarınızla birbirinden eğlenceli ve öğretici aktivitelerle vakit geçirirken, siz de tatilinizi doyasıya yaşayacak, akşam yemeğinde birbirinize anlatacağınız birbirinden güzel hikayeleri anlatma yarışına gireceksiniz.

Petit Club 01 – 03 yaş arası bebeklerin faydalanabileceği bebek kulübü, her türlü ayrıntı düşünülerek dizayn edilmiştir. Mama hazırlama için gerekli mutfak donanımları, kavanoz mamalar, paket süt ve yoğurt çeşitleri mevcuttur. Bebek havuzu, bebek oyun odası, alt değiştirme odası ve uyku odası ile harika vakit geçirecekleri bir alan yaratıldı. Bebek kulübümüzde ebeveynlerin bebekleri ile aktivite boyunca kalmaları mecburidir. Ayrıca bebek bakıcısı hizmeti verilmekte olup bu hizmetimiz ücretlidir.

Mini Club 04 – 07 yaş arası çocuklardan oluşur. Bu kategori içerisinde genellikle ailelerinden hala kopamamış ve tüm ihtiyaçları ebeveynleri tarafından karşılanan çocuklara hizmet vermektedir. Çocuk bakıcısı ücretli mevcuttur.

Midi Club 08 – 11 yaş arası çocuklar için oluşturulmuş olan midi club’da; oyun, sinema ve video etkinlikleri mevcuttur.

Teenage Club 12 – 16 yaş arası çocuklar için oluşturulmuş olan oyun Teenage Club’da, sinema, video, masa oyunları, Playstation 4 / Xbox one, bilardo, langırt, Teenage disco bar etkinlikleri mevcuttur.

Genel Hizmetler
Çalışma saatleri 10:00 – 22:30
Özel c/in hizmeti
Tek giriş-Çıkış
Etrafı kapalı 3 adet mini sinema (Türkçe – Almanca ve Rusça dillerinde)
Bebek havuzu
Aqua Tower
Advanture Park
Fresh Park
Masa Oyunları Ço
cuk Sahnesi
Creative Kitchen – Kids Chef Attelier (Pizza – Kurabiye Pişirme)
Kids Bar (Alkolsüz İçecek Servisi)
Creative Studio
Click Room
Arcade Room (PS4 / Xbox One / Internet PC)
Kids Club Market
Indians Party Day
Wc – Duş – Banyo
Açık ve Kapalı Oyun Alanları

Hotel Technology Partner: BookLogic
otel holidaycheck tripadvis0r zoover corendon ta